Szukasz systemu uzdatniania wody? Sprawdź produkty dostępne w sklepie internetowym lub napisz do eksperta!


Wśród produktów marki Ecoperla znalazło się rozwiązanie dla osób kochających dbać o zdrowie oraz swoją kondycję psychiczną. Już na początku 2017 roku odbyła się premiera wkładu rewitalizującego wodę Ecoperla Elixir. Jak działa i co możemy zyskać?

Ecoperla Elixir – co to właściwie jest?

Ecoperla Elixir to nowość na polskim rynku uzdatniania wody. Jest to wkład rewitalizujący wodę. Nie działa jak standardowe mineralizatory wody dodawane do systemów odwróconej osmozy. Naukowcy wykazali, że ma realny wpływ na stan organizmu oraz poprawę samopoczucia.

Wkład rewitalizujący wodę – co to oznacza?

Rewitalizacja wody nie była do tej pory pojęciem znanym w Polsce. Pod tym hasłem kryje się odpowiednio dobrana filtracja oraz wzbogacenie wody w wysokie stężenie magnezu oraz podniesienie pH. W dodatku sporemu obniżeniu ulega potencjał Redox.

We wkładzie Ecoperla Elixir został umieszczony czysty magnez. Podczas przepływu wody przez wkład dochodzi do reakcji w wyniku której ciecz wzbogacana jest w duże stężenie magnezu oraz uzyskuje wyższe, bardziej korzystne dla organizmu pH.

W 2016 roku przeprowadzano liczne testy na próbkach wody pobieranych z kranów w różnych miejscach kraju. Badania wykazały, że pH wody po filtracji podnosiło się nawet do wartości 9,5.

Ecoperla Elixir został też porównany ze standardowymi mineralizatorami dostępnymi na rynku. Wyniki były zaskakujące. Okazało się, że woda po zastosowaniu wkładu rewitalizującego zyskuje od 5 do nawet 10 razy więcej magnezu.

Wyniki testów przeprowadzanych na wkładzie Ecoperla Elixir wypadły pozytywnie także pod względem wskaźnika ORP. Wiadomo, że im niższy potencjał Redox, tym lepiej woda jest przyswajana przez ludzki organizm. W przypadku Ecoperla Elixir ten parametr wynosił około – 350.

Moc korzyści dla zdrowia

Zarówno magnez, jak też wysokie pH to obecnie najbardziej doceniane właściwości wody pitnej.

Woda filtrowana za pomocą wkładu Ecoperla Elixir zyskuje specyfikę wody alkalicznej uznawanej za najlepszą dla zdrowia. Wkład rewitalizujący może być alternatywą drogich jonizatorów wody.

Korzyści ze spożywania wody bogatej w magnez są znane nie od dziś. Odpowiedni poziom tej substancji w organizmie pomaga zadbać o prawidłową pracę serca, zwalcza nadciśnienie, ma wpływ na układ mięśniowy. W dodatku magnez regularnie dostarczany do organizmu obniża poziom stresu, zapewnia lepszy sen i regenerację organizmu oraz dobre samopoczucie, eliminuje uczucie zmęczenia.

Woda o wysokim pH cieszy się obecnie coraz większą popularnością. Głównie ze względu na zwalczanie problemu zakwaszenia organizmu oraz wolnych rodników. Dzięki takim właściwościom spowolnione zostają procesy starzenia się.

Ecoperla Elixir jest dobrym rozwiązaniem dla osób prowadzących zdrowy tryb życia oraz pragnących zatroszczyć się o stan swojego organizmu.

wkład rewitalizujący wodę Ecoperla Elixir jest doskonały do utrzymania dobrego stanu organizmu i zdrowia

Do jakich filtrów pasuje wkład Ecoperla Elixir?

Ecoperla Elixir ma obudowę o ustandaryzowanych wymiarach, dzięki czemu pasuje do większości filtrów kuchennych. Jest nieodłącznym elementem systemu odwróconej osmozy Ecoperla Rosa.

Więcej o systemie odwróconej osmozy Ecoperla Rosa można przeczytać w recenzji systemu odwróconej osmozy Ecoperla Rosa.

Wkład rewitalizujący wodę Ecoperla Elixir posiada wszystkie niezbędne atesty oraz certyfikaty.

Naturalny sposób na dobry stan organizmu

Ecoperla Elixir zapewnia wodę o właściwościach prozdrowotnych, którą bez przeszkód można zastąpić chemiczne suplementy diety. Na tej zmianie z pewnością skorzysta cały organizm. Teraz dbanie o swoje zdrowie może być jeszcze prostsze i bardziej ekonomiczne.

Kompendium wiedzy o filtracji wody na YouTube

  • Dział merytoryczny
  • Recenzje produktów
  • Filmy instruktażowe

Subskrybuj kanał marki Ecoperla i bądź na bieżąco z najnowszymi poradnikami!