Szukasz systemu uzdatniania wody? Sprawdź produkty dostępne w sklepie internetowym lub napisz do eksperta!


Początek Nowego Roku zawsze powiązany jest ze zmianami. W 2017 na polskim rynku uzdatniania wody debiutuje Ecoperla. Czym wyróżnia się nowa marka urządzeń filtracyjnych i co jej projektanci oferują Klientom? Sprawdź!

Czym jest Ecoperla?

Ecoperla to polska marka urządzeń filtracyjnych przeznaczonych do usuwania zanieczyszczeń z wody w gospodarstwach domowych, których głównym ujęciem jest studnia lub linia wodociągowa. Wszystkie urządzenia filtracyjne zostały zaprojektowane przy współpracy z największymi światowymi liderami z branży uzdatniania wody. Wśród nich można wymienić Erie Water Treatment czy Clack. Wszystkie urządzenia są produkowane z wysokiej jakości komponentów na terenie Europy.

Projektanci marki Ecoperla zadbali o to, by wszystkie urządzenia działały jak najbardziej wydajnie przez wiele lat, a przy tym były tanie w eksploatacji. W tym celu zdecydowano się na stworzenie trzech innowacyjnych systemów: Ecoperla Perfect System, Ecoperla Smart System oraz Ecoperla Security System.

Hasłem wiodącym marki Ecoperla jest „Piękno czystej wody”. To określenie nie tylko trafnie opisuje jakość wody po filtracji za pomocą urządzeń Ecoperla, ale także ich nowoczesny i niebywale estetyczny wygląd.

Produkty najwyższej jakości

Produkty marki Ecoperla to urządzenia przeznaczone do filtracji wody w całym domu, filtry kuchenne podnoszące walory wody pitnej oraz innowacyjne wkłady filtracyjne, wśród których znajduje się rewolucyjny wkład rewitalizujący wodę.

Wśród filtrów uzdatniających wodę w całym domu można wymienić serię urządzeń filtracyjnych Ecoperla Tower, która poradzi sobie z różnymi zanieczyszczeniami obecnymi w wodzie, w tym z: żelazem, manganem, azotanami, siarczanami, mętnością wody. System dobierany jest do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Ecoperla oferuje także kompaktowe zmiękczacze wody o różnych wymiarach i wydajnościach. Ecoperla Toro oraz linia Ecoperla Slimline CS wyróżniają się bezawaryjnością i najlepszym złożem dostępnym na rynku.

Nowością są wielofunkcyjne kompaktowe stacje uzdatniania wody. Ecoperla Multicab oraz Ecoperla Slimline MMX poradzą sobie z wieloma problemami występującymi w wodzie, a przy tym nie zajmą wiele miejsca.

Projektanci marki Ecoperla zaproponowali dwa nowoczesne filtry kuchenne – system nanofiltracji Ecoperla Nano oraz system odwróconej osmozy Ecoperla Rosa z innowacyjnym wkładem rewitalizującym wodę Ecoperla Elixir. Dzięki zastosowaniu tego rozwiązania można uzyskać prozdrowotną wodę bogatą w magnez oraz wysokie pH.

Na stronie debiutującej marki można przeczytać o 4 cechach, które najlepiej opisują jej produkty: piękno, funkcjonalność, innowacyjność i wydajność. Po zapoznaniu się z tymi urządzeniami trudno o odmienną opinię. Ecoperla oferuje naprawdę trwałe, solidne i wydajne rozwiązania filtracji wody.

Produkty Ecoperla znajdziesz w naszym sklepie internetowym

Kompendium wiedzy o filtracji wody na YouTube

  • Dział merytoryczny
  • Recenzje produktów
  • Filmy instruktażowe

Subskrybuj kanał marki Ecoperla i bądź na bieżąco z najnowszymi poradnikami!