Szukasz systemu uzdatniania wody? Sprawdź produkty dostępne w sklepie internetowym lub napisz do eksperta!


Ecoperla to nie tylko dobre jakościowo urządzenia filtracyjne, ale też innowacyjne systemy. Wśród nich jest Ecoperla Security System przeznaczony do domowych filtrów kuchennych. Jak działa i czy warto go mieć?

Co to jest Ecoperla Security System?

Ecoperla Security System to mały lecz niezwykle skuteczny system antyzalaniowy dedykowany filtrom kuchennym, w tym także urządzeniom marki Ecoperla.

Stanowi doskonałą ochronę przestrzeni kuchennych przed zalaniami w trakcie niespodziewanych awarii. Po wykryciu wycieku Ecoperla Security System reaguje natychmiast. Nie potrzebuje zasilania za pomocą prądu.

Użytkownik nie ponosi żadnych kosztów eksploatacyjnych.

Jak działa?

Kiedy system antyzalaniowy Ecoperla Security System wykryje wyciek wody, natychmiast rozpręża się i skutecznie go blokuje. Dopływ wody do urządzenia zostaje całkowicie odcięty, a tym samym nie dochodzi do zalania kuchni w trakcie awarii.

Najczęstszą przyczyną tych nieprzyjemnych sytuacji jest nieprawidłowy montaż kuchennego urządzenia filtracyjnego lub wystąpienie nieszczelności.

Do jakich urządzeń filtracyjnych jest przeznaczony?

Ecoperla Security System jest bardzo istotną częścią filtrów kuchennych Ecoperla: systemu odwróconej osmozy Ecoperla Rosa oraz systemu nanofiltracji Ecoperla Nano. Jeżeli już posiadasz filtr kuchenny, możesz dokupić Ecoperla Security System jako akcesorium. System antyzalaniowy pasuje do większości kuchennych urządzeń filtracyjnych dostępnych na rynku.

Wyjątkowo prosty montaż

Ecoperla Security System występuje w dwóch wariantach przyłączeniowych – na wężyki elastyczne o średnicy 1/4″ i 3/8″.

Montaż jest naprawdę prosty i nie wymaga specjalnych umiejętności. Najpierw należy wyjąć czerwone spinki, a następnie podłączyć dwa wężyki elastycznie zgodnie z instrukcją zamieszczoną na opakowaniu.

Niewielki dodatek – ogromny efekt

Ecoperla Security System został wielokrotnie przetestowany. Za każdym razem doskonale się sprawdził. Jak mówi przysłowie „lepiej dmuchać na zimne” i zapewnić odpowiednią ochronę kuchni, urządzeń filtracyjnych oraz spokój dla samego siebie.

Kompendium wiedzy o filtracji wody na YouTube

  • Dział merytoryczny
  • Recenzje produktów
  • Filmy instruktażowe

Subskrybuj kanał marki Ecoperla i bądź na bieżąco z najnowszymi poradnikami!