Szukasz systemu uzdatniania wody? Sprawdź produkty dostępne w sklepie internetowym lub napisz do eksperta!


Kto by się spodziewał, że tak młoda marka będzie w stanie osiągnąć taki sukces. Piszą o niej największe portale budowlane. Jak to możliwe, że Ecoperla jest tak znana i ceniona pomimo tego, że swoją premierę miała w styczniu bieżącego roku?

Ecoperla coraz bardziej popularna

Budujemy dom, Ekspert budowlany, Rynek instalacyjny, Kalkulator budowlany to tylko część wydawców, która zainteresowała się produktami marki Ecoperla. Recenzje są bardzo przychylne, tak jak i komentarze użytkowników zamieszczane pod artykułami.

Teksty dotyczą szerokiej gamy produktów, które oferuje marka. Portale najczęściej piszą o zmiękczaczach wody, jednak pojawiają się także informacje o filtrach kuchennych oraz specjalnej serii urządzeń Ecoperla Tower o dużych wydajnościach.

W Polsce brakowało takiej marki!

Pomimo tego, że Ecoperla miała swoją premierę w styczniu 2017 i liczy sobie niecały rok, to już odniosła imponujący sukces. Wiele osób pyta o produkty, ich jakość, poszczególne komponenty. Zdecydowanie można podkreślić, że takiej marki jeszcze nie było na polskim rynku. Świetnie wpisuje się w obecne trendy w filtracji wody, stawia na estetykę i dostarcza użytkownikom dokładnie takie rozwiązania jakich szukają i oczekują.

Na stronie marki można przeczytać, że cały zamysł na rodzaj i jakość produktów narodził się po licznych rozmowach z użytkownikami oraz osobami, które mają na co dzień styczność z urządzeniami do uzdatniania wody.

W szerokim asortymencie znajdują się produkty dla różnych grup odbiorców. Dobrym przykładem są kompaktowe zmiękczacze wody. Ecoperla Toro to produkt dla odbiorców, którzy cenią sobie wygodę użytkowania, wydajność, ekonomiczną eksploatację. Potrzebują urządzenia, które będzie działało i przynosiło widoczne gołym okiem efekty. Natomiast Ecoperla Slimline CS to produkt z wyższej półki. Przeznaczony dla grupy użytkowników, która wymaga od urządzenia czegoś więcej – nietypowych rozwiązań, maksymalnej minimalizacji kosztów eksploatacji przy zachowaniu największej wydajności, pomysłów, które znacznie ułatwią użytkowanie.

Ecoperla oferuje również niestandardowe rozwiązania do kuchni, jak na przykład Ecoperla Rosa – system odwróconej osmozy z wbudowanym wkładem alkalizującym wodę. Sporą część oferty stanowi seria Ecoperla Tower. Są to urządzenia, których zadaniem jest uporanie się z różnymi problemami obecnymi w wodzie. Seria Ecoperla Ironitower usuwa żelazo, Ecoperla Sanitower żelazo i mangan, Ecoperla Nitratower azotany, Ecoperla Multitower to stacja wielofunkcyjna, Ecoperla Softower to zmiękczacze wody o bardzo dużych wydajnościach, Ecoperla Carbotower to kolumny węglowe, natomiast Ecoperla Sedimentower to kolumny filtracyjne.

4 cechy marki, dzięki którym staje się wielka

Mowa tutaj oczywiście o funkcjonalności, pięknie, wydajności oraz innowacyjności. Wszystkie produkty posiadają te cechy i to dzięki ich obecności są uznawane za nowoczesne oraz dobre jakościowo.

Ecoperla jest znana także z tego, że sponsoruje drużynę piłki wodnej ECOPERLA Neptun Uniwersytet Łódzki, która w tym roku rozpoczęła zmagania w ekstraklasie. To wyraźny sygnał, że istotne jest nie tylko dobro klientów, ale także wspomaganie ważnych inicjatyw.

Kompendium wiedzy o filtracji wody na YouTube

  • Dział merytoryczny
  • Recenzje produktów
  • Filmy instruktażowe

Subskrybuj kanał marki Ecoperla i bądź na bieżąco z najnowszymi poradnikami!