Szukasz systemu uzdatniania wody? Sprawdź produkty dostępne w sklepie internetowym lub napisz do eksperta!


Jeszcze żadna firma z branży filtracji wody nie zdecydowała się na wprowadzenie tak innowacyjnych rozwiązań! Systemy Ecoperla wywołały wiele dyskusji i zyskały wielkie uznanie wśród Klientów. Poznaj 3 systemy Ecoperla, które na nowo kształtują rynek uzdatniania wody.

Na rynku pojawiły się nowatorskie urządzenia filtracyjne marki Ecoperla. Każde z nich posiada specjalnie dobrany system wspierający prawidłową i oszczędną filtrację wody. Co mamy do wyboru?

Ecoperla Perfect System

Ecoperla Perfect System powstał z myślą o kompaktowych zmiękczaczach wody oraz stacjach wielofunkcyjnych marki Ecoperla. Projektanci spędzili wiele czasu na testach i badaniach. Chodziło o znalezienie optymalnych ustawień pracy dopasowanych w taki sposób, by urządzenie filtracyjne działało bezawaryjnie przez jak najdłuższy czas, a koszty eksploatacji były jak najniższe.  Ecoperla Perfect System jest owocem ich pracy.

Należy zwrócić szczególną uwagę na fakt, że ustawienia Ecoperla Perfect System mają realny wpływ na prawidłowe działanie urządzeń filtracyjnych, a także nasze oszczędności. Największą zaletą, jaką zapewnia ten system jest właściwa regeneracja z odpowiednio dobraną ilością roztworu solanki potrzebnej na ten proces.

Jeżeli dane urządzenie filtracyjne posiada Ecoperla Perfect System możemy mieć pewność, ze nie dojdzie do awarii, a złoże filtracyjne przez dłuższy czas zachowa swoje właściwości.

Ecoperla Perfect System znajdziesz w:

 • Zmiękczaczach wody Ecoperla Toro
 • Zmiękczaczach wody Ecoperla Slimline CS
 • Kompaktowych stacjach wielofunkcyjnych Ecoperla Multicab
 • Kompaktowych stacjach wielofunkcyjnych Ecoperla Slimline MMX

Ecoperla Smart System

Ecoperla Smart System jest dedykowany urządzeniom filtracyjnym o dużych wydajnościach z serii Ecoperla Tower. Projektanci tworząc go brali pod uwagę potrzeby osób korzystających z wody pochodzącej ze studni. W każdym przypadku problem wygląda inaczej, występują różne przekroczenia stężeń. W związku z tym ustawienia Ecoperla Smart System są dobierane do indywidualnych parametrów wody każdego użytkownika.

Ecoperla Smart System to optymalne ustawienia głowicy sterującej. Każde urządzenie filtracyjne z tym systemem będzie miało parametry pracy dobrane do konkretnej instalacji i konkretnej jakości wody. Niewątpliwą zaletą takiego rozwiązania jest wydajna filtracja, wydłużenie żywotności złoża, odpowiednia i oszczędna regeneracja.

Ecoperla Smart System znajdziesz w:

 • Ecoperla Softower
 • Ecoperla Multitower
 • Ecoperla Ironitower
 • Ecoperla Sanitower
 • Ecoperla Nitratower

Ecoperla Security System

Ecoperla Security System to nowoczesny system antyzalaniowy. Został stworzony z myślą o filtrach kuchennych. Jego głównym zadaniem jest ochrona szafek oraz powierzchni kuchennych przed zalaniem w trakcie wystąpienia niespodziewanej awarii. Ecoperla Security System działa bez potrzeby zasilania za pomocą prądu. Kiedy system wykryje wyciek reaguje natychmiast zamykając dopływ wody do urządzenia.

Więcej na temat tego systemu można przeczytać w artykule Ecoperla Security System – najlepsza ochrona filtrów kuchennych.

Ecoperla Security System znajdziesz w:

 • Systemie odwróconej osmozy Ecoperla Rosa
 • Systemie nanofiltracji Ecoperla Nano

Optymalne rozwiązania do domu i mieszkania

Wybierając urządzenia filtracyjne z autorskimi systemami Ecoperla możesz mieć pewność, że będą działały prawidłowo przez wiele lat, a w dodatku eksploatacja będzie w pełni bezpieczna i tania.

Kompendium wiedzy o filtracji wody na YouTube

 • Dział merytoryczny
 • Recenzje produktów
 • Filmy instruktażowe

Subskrybuj kanał marki Ecoperla i bądź na bieżąco z najnowszymi poradnikami!