Szukasz systemu uzdatniania wody? Sprawdź produkty dostępne w sklepie internetowym lub napisz do eksperta!


W ostatnim okresie pojawia się coraz więcej zgłoszeń dotyczących awarii od użytkowników zmiękczaczy wody Denver oraz WaterMark. Oba są produkowane przez hiszpańską firmę Puricom. Liczba reklamacji nieustannie wzrasta.

Do najczęściej występujących problemów należy nieprawidłowa filtracja wody. Stopień twardości wody po zmiękczaniu pozostaje bez zmian, a przyczyna takiej sytuacji nie jest łatwa do wykrycia. W niektórych przypadkach występują liczne wycieki – części zmiękczaczy wody są nieszczelne lub uszkodzone.

Użytkownicy alarmują także, że zmiękczacze wody Denver i WaterMark nie pobierają lub pobierają zbyt małe ilości roztworu solanki na regenerację złoża. Przez to złoże nie jest prawidłowo oczyszczane, a filtracja wody niedokładna.

wycieki w zmiękczaczach wody WaterMark i Denver

Zdjęcie przesłane przez jednego z użytkowników zmiękczacza wody WaterMark

To tylko nieliczne przykłady przyczyn niezadowolenia Klientów z zakupu zmiękczaczy wody wyprodukowanych przez Puricom.

W związku z zaistniałą sytuacją odradzamy zakup zmiękczaczy wody WaterMark oraz Denver. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że urządzenia filtracyjne tego typu nie będą prawidłowo spełniały swojej funkcji. Zachęcamy do zapoznania się z nową ofertą kompaktowych zmiękczaczy wody marki Ecoperla. Charakteryzują się wysoką jakością wykonania z solidnych materiałów, długim okresem gwarancji oraz niskimi kosztami eksploatacji.

Wszyscy Klienci, którzy dotychczas zakupili zmiękczacz wody WaterMark lub Denver i doświadczyli awarii urządzenia, mogą liczyć na profesjonalną pomoc w rozwiązaniu zaistniałych problemów.

Alternatywą dla zmiękczaczy wody Denver i WaterMark jest oferta profesjonalnych urządzeń Ecoperla

Kompendium wiedzy o filtracji wody na YouTube

  • Dział merytoryczny
  • Recenzje produktów
  • Filmy instruktażowe

Subskrybuj kanał marki Ecoperla i bądź na bieżąco z najnowszymi poradnikami!