Szukasz systemu uzdatniania wody? Sprawdź produkty dostępne w sklepie internetowym lub napisz do eksperta!


Z uwagi na niepokojącą liczbę reklamacji zmiękczaczy wody WaterMark i Denver, jaką odnotowaliśmy w ostatnim czasie, przed podjęciem ostatecznej decyzji o zakupie urządzenia sugerujemy zapoznać się z ofertą zmiękczaczy wody Ecoperla bądź skonsultować się bezpośrednio ze sprzedawcą

Ważny komunikat dla osób poszukujących najlepszego zmiękczacza wody. Sprzedaż zmiękczaczy Denver Slim 15 została zakończona. Z myślą o wygodzie i satysfakcji użytkowników zamiast niego na półki sklepowe trafi ulepszony, łatwiejszy w eksploatacji i bardziej wydajny Denver Blue 18.

Denver Blue 18 jest jednym z najnowszych i najbardziej zaawansowanych technologicznie modeli. Został wyprodukowany przez hiszpańskiego producenta Puricom Europe. Jest to ulepszona wersja starszego Denvera Slim 15.

Co nowego?

Pierwszą różnicą jest ilość złoża. Model Denver Blue 18 posiada zbiornik, w którym zmieszczą się 3 dodatkowe litry złoża w porównaniu z poprzednikiem. Dzięki temu możliwa jest rzadsza regeneracja. Do tego wydajność filtracji jest wyższa.

Cechą charakterystyczną Denver Blue 18 jest niezwykle wąska obudowa. Projektanci stworzyli ją z myślą o możliwości ustawienia zmiękczacza wody w dowolnej przestrzeni. Sterownik można bez problemu wyjąć – to zapewnia komfort programowania, nawet jeżeli Denver został ustawiony w trudno dostępnym miejscu. Zmiękczacz  może zostać zamontowany we wnęce – nie ma to znaczenia dla dostępności do zbiornika solanki. Pokrywa zbiornika solanki jest przesuwana.

Nadchodzi lepsze!

Po zapoznaniu się z cechami Denvera Blue 18 nasuwa się tylko jeden wniosek. Nie ma co rozpaczać z powodu braku dostępności Denvera Slim 15, skoro można mieć jego ulepszoną i bardziej wydajną wersję. Denver Blue 18 jest najwęższym zmiękczaczem dostępnym na rynku. Jego wymiary i funkcjonalność z pewnością przekonają osoby, które nie mają dużo miejsca w domu, a chcą poprawić jakość wody. Do tego sporym atutem jest atrakcyjna cena. Dzięki wyborowi właśnie tego zmiękczacza jego właściciel zaoszczędzi nie tylko pieniądze wydawane na detergenty i naprawę urządzeń zniszczonych przez twardą wodę. Przede wszystkim zmniejszy się koszt eksploatacji zmiękczacza.