Produkty Aquaphor

Produkty estońskiej marki Aquaphor

Choć Aquaphor jest w Polsce kojarzony głównie z produkcji dzbanków filtrujących, zakres jego działalności jest znacznie większy, a w bogatym portfolio produktów znajdują się między innymi stacje uzdatniania wody, a także systemy do filtracji wody na cały dom i punktowe filtry do kuchni.

Niemal 30 lat doświadczenia Aquaphor w branży uzdatniania wody zaowocowało wieloma innowacyjnymi rozwiązaniami, które są obecnie w sprzedaż w 65 krajach całego świata. Nie wiesz, który produkt wybrać? Skorzystaj z wiedzy eksperta.

Darmowa konsultacja

Aquaphor

Dlaczego warto wybrać produkty Aquaphor?

Wiele rozwiązań i technologii proponowanych przez markę jest objętych statusem patentów. Wszystkie urządzenia do uzdatniania wody łączy natomiast skuteczność, funkcjonalność, wydajność i prostota użytkowania. Regularna certyfikacja na zgodność z rygorystycznymi wymaganiami międzynarodowych certyfikatów, tj. ISO 9001: 2015 to efekt pracy inżynierów i projektantów systemów uzdatniania wody. Filtry do wody Aquaphor sprawdzają się do usuwania wszelkich zanieczyszczeń, które mogą się znaleźć w wodzie wodociągowej.