Produkty Pentair

Produkty amerykańskiej marki Pentair

Pentair to światowy lider w produkcji urządzeń do uzdatniania wody dla klientów indywidualnych, sektora HoReCa oraz niektórych gałęzi przemysłu. Marka powstała w 1966 roku, a jej nazwa wywodzi się od pięciu inwestorów. Obecnie częścią globalnego przedsiębiorstwa jest znany na polskim rynku producent zmiękczaczy wody Erie Water Treatment.

Od lat Pentair stawia na pierwszym miejscu zadowolenie swoich klientów, dlatego dba o funkcjonalność, wydajność oraz intuicyjną obsługę swoich produktów.

Darmowa konsultacja

Pentair

Wszystkie produkty Pentair

Wśród licznych rozwiązań, Pentair oferuje filtry narurowe, filtry kuchenne, zmiękczacze wody, a także duże stacje uzdatniania wody dedykowane konkretnym przekroczeniom. Oprócz tego w portfolio producenta znajdują się liczne akcesoria, części zamienne, urządzenia do czyszczenia i dezynfekcji oraz automatyczne systemy basenowe.

Dlaczego warto wybrać produkty Pentair?

Jednym z najważniejszych założeń marki jest ciągłe udoskonalanie istniejących rozwiązań w taki sposób, aby wydobyć z wody to, co w niej najlepsze. Pentair stawia jednocześnie na rozwój potencjału drzemiącego w pracownikach oraz zrównoważony rozwój. Do celu dąży poprzez implementację technologii służącej ludziom i środowisku naturalnemu. Od rozwiązań w zakresie wody dedykowanych dla gospodarstw domowych i komercyjnych, po przemysłowe systemy zarządzania wodą o dużej wydajności, marka koncentruje się przede wszystkim na dostarczaniu rozwiązań spójnych ze zrównoważonym zarządzaniem naturalnymi zasobami Ziemi.