Produkty Atlas Filtri

Produkty włoskiej marki Atlas Filtri

Atlas Filtri to renomowany producent profesjonalnych filtrów do wody. Firma założona w 1975 roku we Włoszech rozwija się prężnie w sektorze uzdatniania wody. Jej urządzenia znają użytkownicy na całym świecie.

Produkcja zlokalizowana na terenie Europy pozwala na maksymalne skrócenie czasu dostawy produktów. Firma Atlas Filtri to gwarancja wysokiej jakości i powtarzalności. Jej produkty znajdują zastosowanie w aplikacjach domowych i przemysłowych.

Darmowa konsultacja

Atlas Filtri

Wszystkie produkty Atlas Filtri

W naszej ofercie znajdziesz m.in. wybrane filtry Atlas Filtri oraz wkłady Atlas Filtri. Asortyment obejmuje rozwiązania, które sprawdzają się zarówno w przypadku wody wodociągowej, jak i studziennej. W Polsce największą popularnością cieszą się filtry narurowe, w tym serie BX, SX, filtry samoczyszczące Hydra oraz bakteriostatyczna seria Sanic wykorzystująca Microban®.

Wyświetlanie 1–30 z 117 wyników

Dlaczego warto wybrać produkty Atlas Filtri?

Atlas Filtri tworzy swoje rozwiązania kompleksowo, poczynając od projektu, poprzez produkcję i testy, aż po międzynarodową dystrybucję. Wszystkie oferowane produkty i podzespoły powstają w wewnętrznych fabrykach przedsiębiorstwa. Dzięki temu zakład nie jest uzależniony od zewnętrznych dostawców. Może też kontrolować jakość swoich wyrobów na każdym etapie ich produkcji. Produkty Atlas Filtri wyróżnia na rynku wysoka jakość wykonania i przystępne ceny. Różnorodność oferty gwarantuje dobór odpowiedniego systemu uzdatniania dla każdego rodzaju wody. Marka może się pochwalić wieloma certyfikatami jakościowymi, w tym ISO 45001:2018, ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 oraz certyfikatami produktowymi ACS Francja, IAPMO USA, WaterMark Australia, NSF/ANSI 42 i 61. Atlas Filtri kładzie nacisk na nieustanny rozwój. Świadczą o tym inwestycje w badania, poszukiwanie nowych materiałów produkcyjnych, a także wdrażanie nowoczesnych i zautomatyzowanych linii produkcyjnych.