Produkty TMA

Produkty polskiej marki TMA

Firma TMA powstała w 1998 r. z siedzibą w Białymstoku. Od samego początku działania, misją firmy było projektowanie i produkowanie urządzeń pozwalających na skuteczną dezynfekcję wody pitnej. W efekcie powstała szeroka gama urządzeń, które rozwiązują problem użytkowników własnych ujęć wody, czyli zanieczyszczenia mikrobiologiczne.

Na przestrzeni lat firma kilkukrotnie zmieniła siedzibę, jednak wszystkie produkty TMA w dalszym ciągu powstają w Polsce na bazie podzespołów z terenu Unii Europejskiej.

Darmowa konsultacja

TMA

Dlaczego warto wybrać produkty TMA?

Największymi atutami urządzeń TMA są wybór produktów, a także potwierdzona testami skuteczność dezynfekcji. Firma wykonuje również dezynfekujące lampy UV na specjalne zamówienia dla przedsiębiorstw farmaceutycznych oraz przemysłu stoczniowego. TMA ma na swoim koncie również projekty urządzeń przeznaczonych do pociągów ekspresowych obsługujących trasy międzynarodowe. Wszystkie produkty pochodzące od tego dostawcy powstają w oparciu o najlepsze praktyki produkcyjne. Lampy bakteriobójcze TMA wykorzystują w działaniu niskociśnieniowe promienniki amalgamatowe. Dzięki temu charakteryzują się ponadprzeciętną skutecznością oraz długim czasem pracy. Decydując się na zakup produktu tej marki, masz pewność, że z Twojego kranu popłynie zdrowa woda bez zanieczyszczeń mikrobiologicznych.