Produkty Honeywell

Produkty amerykańskiej marki Honeywell

Znany na całym świecie Honeywell to amerykański producent urządzeń i maszyn, w tym filtrów do wody i armatury przemysłowej najwyższej jakości. Wieloletnie doświadczenie firmy Honeywell pozwoliło jej utrwalić pozycję lidera na rynku amerykańskim i większości rynków europejskich.

Na całym świecie przedsiębiorstwo Honeywell zatrudnia niemal 70 tys. pracowników w laboratoriach naukowych, zakładach produkcyjnych i biurach administracyjnych.

Darmowa konsultacja

Honeywell

Wszystkie produkty Honeywell

W ofercie tej marki w naszym sklepie znajdują się fitry Honeywell i wkłady Honeywell. Filtry efektywnie oczyszczają wodę z różnego rodzaju zanieczyszczeń stałych. Pracując w trybie ciągłym, określane są jako filtry samoczyszczące. Autorski system płukania wstecznego zapewnia dużą oszczędność wody.

Dlaczego warto wybrać produkty Honeywell?

Honeywell w Polsce oferuje między innymi produkty i usługi z zakresu uzdatniania wody, automatyki domów i budynków. Na rynku dostępne są też produkty automatyki przemysłowej w zakresie systemów sterowania i zabezpieczeń oraz aplikacji zaawansowanych, a także komponenty automatyki. Zarówno domowe, jak i przemysłowe rozwiązania oferowane przez tego producenta charakteryzują się wysoką na tle konkurencji wydajnością i znacznie przewyższającą normę oszczędnością energii. Honeywell dąży do zrównoważonego rozwoju i maksymalnego ograniczenia kosztów eksploatacji, wspomagając tym samym ochronę środowiska.