Produkty Puricom

Produkty hiszpańskiej marki Puricom

Firma Puricom założona w 1989 roku jest obecnie jest jedną z najbardziej znanych marek wytwarzających urządzenia do uzdatniania wody. Jej produkty są sprzedawane w ponad 70 krajach, przy czym główna siedziba przedsiębiorstwa aktualnie znajduje się na Tajwanie.

Puricom Europe od 2006 r. mieści się natomiast w Barcelonie w Hiszpanii. Od samego początku swojego istnienia firma Puricom stawia na innowacyjność, co potwierdza aż 40 patentów i certyfikatów.

Darmowa konsultacja

Puricom

Wszystkie produkty Puricom

Firma Puricom ma ofertę bogatą w filtry kuchenne, a także wkłady do filtrów i akcesoria. Produkty Puricom występują pod różnymi markami (np. wkłady Big Blue oferowane są pod marką Green Filter). Puricom wykorzystuje do produkcji tylko markowe komponenty od renomowanych wytwórców, zapewniając tym samym najwyższą jakość swoich produktów.

Wyświetlanie 1–30 z 35 wyników

Dlaczego warto wybrać produkty Puricom?

Wśród tego rodzaju rozwiązań znajdują się zarówno osmozy zbiornikowe, jak i systemy bezzbiornikowe. Filozofia marki Puricom skupia się na dostarczaniu takich rozwiązań w uzdatnianiu wody, które w stu procentach spełniają oczekiwania klientów. Oferowane przez firmę rozwiązania mają podnosić komfort codziennego życia, a także dostarczać wodę użytkową najwyższej jakości wszędzie tam, gdzie jest potrzebna. Własne laboratorium oraz dział badawczy zaowocowały wieloma projektami nowoczesnych rozwiązań oraz potwierdzoną testami jakością produktów.