Produkty Tres

Produkty hiszpańskiej marki Tres

Tres to rodzinna firma założona w 1968 roku zajmująca się produkcją i sprzedażą baterii łazienkowych i kuchennych oraz innych rozwiązań dotyczących wody. Na przestrzeni lat oferta poszerzyła się o akcesoria łazienkowe oraz panele z hydromasażem.

Do każdej z wyprodukowanych przez siebie baterii Tres zapewnia części zamienne. Główna fabryka marki mieści się w Vallirana w Hiszpanii, a oddział w Łodzi. Obie jednostki produkują łącznie ponad 3000 różnych modeli baterii. 

Darmowa konsultacja

Tres

Wszystkie produkty Tres

Dla użytkowników posiadających filtry kuchenne, oferujemy baterie trójdrożne Tres. Wyróżniają się unikalnym wzornictwem i jakością wykonania. Stosując baterię trójdrożną nie musisz wiercić  dodatkowych otworów w blacie na dodatkowy kranik wody filtrowanej. Możesz czerpać filtrowaną wodę bezpośrednio z baterii trójdrożnej.

Dlaczego warto wybrać produkty Tres?

Jako pionier w dziedzinie rozwoju baterii oszczędzających wodę, Tres dostarcza na rynek produkty, dzięki którym zużycie wody jest bardziej odpowiedzialne i przyjazne środowisku naturalnemu. Choć marka szczególnie dba o design, nieustannie ulepsza też swoje technologie. W ten sposób może oferować produkty wyjątkowe, praktyczne i funkcjonalne, o niesłychanie wszechstronnych zastosowaniach. Tres jest aktualnie jedną z najlepiej znanych hiszpańskich marek oferujących świetnej jakości rozwiązania do zastosowania w łazienkach i kuchniach. Producent udziela 5-letniej gwarancji na swoje baterie i związane z nimi wszelkie wady konstrukcyjne i materiałowe. Dzięki temu każdy klient zyskuje pewność, że otrzymuje najwyższą jakość w atrakcyjnej cenie oraz rozwiązania dla każdej instalacji, spełniające wymagania najbardziej rygorystycznych certyfikatów.