Produkty Vontron

Produkty chińskiej marki Vontron

Vontron Technology Co. Ltd. to przedsiębiorstwo wyspecjalizowane w produkcji membran RO, czyli odwróconej osmozy. Od 2001 r. Vontron nieustannie rozwija proces projektowania i wytwarzania membran do filtracji wody.

Oferta marki obejmuje nie tylko membrany do zastosowań domowych, ale też rozwiązania dedykowane dla akwarystyki, a nawet w przemysłu. Doświadczenie, wiedza i umiejętności inżynierów Vontron pozwalają na kompleksowe rozwiązanie problemów związanych z zanieczyszczeniami wody.

Darmowa konsultacja

Vontron

Wszystkie produkty Vontron

Membrany osmotyczne Vontron posiadają hologram oraz indywidualny numer seryjny świadczący o oryginalności. W warunkach domowych membrany tego producenta posiadają filtry kuchenne. Większe membrany Vontron stosuje przemysłowa odwrócona osmoza, czyli technologia wykorzystywana przez różne branże komercyjne do produkcji wody ultra-czystej.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Dlaczego warto wybrać produkty Vontron?

Ciągły rozwój umożliwił firmie Vontron zajęcie czołowej pozycji najpierw w Azji, a potem na rynkach światowych. Membrana osmotyczna Vontron składa się z kilku warstw nawiniętych na wewnętrzny trzpień. Woda przenika przez pory, które oddzielają od niej zanieczyszczenia i przepuszczają tylko czystą ciecz. Odrzut brudnej wody wędruje natomiast do kanalizacji. Przemysłowe membrany osmotyczne Vontron o wysokiej wydajności sprawdzają się między innymi w farmacji, kosmetologii, a także w takim sektorze jak uzdatnianie wody dla myjni samochodowych. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych rozwiązań technologicznych oraz akceptowalnej jakości komponentów i podzespołów, produkty marki Vontron są cenione nie tylko w gospodarstwach domowych, ale także w przemyśle, w tym odsalanie wody morskiej oraz oczyszczanie ścieków.